Kontakt oss

908 79 000
Skibåsen 24 B,
4636 Kristiansand

Ansatte Sørlandet

Administrasjon

Espen Bardoff
Espen Bardoff Daglig leder tlf. 450 07 786 espen@hoydeteknikk.no

Espen har vært daglig leder i Høyde Teknikk siden år 2000. Høyt og lavt, tidlig og sent– Espen er alltid i farta. Alltid i godt humør og med et glimt i øyet.

Linda Lindjord
Linda Lindjord Økonomi og Regnskap tlf. 997 23 717 regnskap@hoydeteknikk.no

Linda kom veldig plutselig, har jobbet sent og tidlig for å sette seg inn i våres system. Alltid blid og serviceinnstilt.

Rune Syvertsen
Rune Syvertsen Økonomi-/HR sjef tlf. 482 98 972 rune@hoydeteknikk.no

Endelig får vi på plass en økonomi sjef i Høyde Teknikk. Rune kommer fra leasing bransjen og har alle forutsetninger for å få kontroll på den stadig økende maskinparken. Enda en trivelig venndøl begynner hos oss 1 september 2022.

Salg / utleie

Preben Anker Henriksen
Preben Anker Henriksen Salgsansvarlig Øst tlf. 950 91 080 preben@hoydeteknikk.no

Drifting Preben, en vaskekte "Austlending", med røtter fra Askim. Etter mange år i bilbransjen så ønsket Preben å prøve noe nytt og han skal nå drive med salg/utleie for Høyde Teknikk. Preben er kjent for sitt gode humør og en "fikser" for sine kunder. Vi gleder oss over at Preben har kommet inn på laget!

Terje Wehus
Terje Wehus Prosjektkoordinator tlf. 901 14 998 terje@hoydeteknikk.no

Terje - endelig en nyansettelse som ikke er fra Vennesla, men fra Øvrebø.
Terje jobber mye mot gutta på Østlandet, men har hele Norge som sin lekeplass.
En fantastisk dyktig og hyggelig medarbeider.

Henrik Sandvik
Henrik Sandvik Logistikk-/Utleie sjef Sørlandet tlf. 407 29 707 henrik@hoydeteknikk.no

Henrik ble ansatt i 2011 og begynner å bli en gammel ringrev i faget. Han hjelper våre kunder med å velge riktig utstyr og løsninger for de fleste jobber. Han er tilgjengelig døgnet rundt for våre kunder.

Kim Utsogn
Kim Utsogn Sjåfør / utleier tlf. 918 73 705 kim@hoydeteknikk.no

"Traktor Kim" ble ansatt hos oss desember 2012. En alltid smilende og serviceinnstilt person som vil yte alt for våres kunder.

Robert Haukaas
Robert Haukaas Kundekonsulent tlf. 954 28 771 robert@hoydeteknikk.no

En vaskekte venndøl som skal betjene våre fantastiske kunder døgnet rundt. Ung og “lovende” som skal sikre god kundepleie i årene som kommer! Ansatt 1 februar 2018.
Alltid villig til å gjøre "alt" for våre kunder.
Har du ønske eller spørsmål om kurs, så er Robert mannen du skal snakke med.

Ole Bergersen
Ole Bergersen Logistikkleder tlf. 928 10 427 ole@hoydeteknikk.no

Ole Bergersen - en mann vi har hatt på blokka lenge. Endelig signert og en del av gjengen i Høyde Teknikk.
Ole har vært en viktig samarbeidspartner for oss på ekstern transport gjennom en årrekke og vil løse våre transport utfordringer for våre kunder.

Teknisk

Ulrik Joreid
Ulrik Joreid Klargjører tlf. 481 29 007 ulrik@hoydeteknikk.no

Enda en venndøl i Høyde Teknikk. Stiller opp sent og tidlig og alltid smilende og påskrudd. Et fantastisk tilskudd for oss og kundene.

Kjetil Gundersen
Kjetil Gundersen Lærling tlf. 405 22 250 kjetilg@hoydeteknikk.no

Kjetil er 3 i rekka av lærlinger som har vært i Høyde Teknikk A/S.
Han satser alt i det nye faget Truck og Lift Mekaniker. Vi er veldig glad for å ha Kjetil på laget!

Per Audun Løvås
Per Audun Løvås Elektroansvarlig tlf. 918 31 239 per@hoydeteknikk.no

Per kom som en føn vind fra Vennesla. Han har ansvaret for vår stadig voksende elektriske maskinpark. En ordens mann av dimensjoner som sjonglerer dette samtidig som han holder KjetilG i ørene.

Brynjar Sigurdsson
Brynjar Sigurdsson Klargjører tlf. 480 72 699 brynjar@hoydeteknikk.no

Island Brynjar har vi test lenge før han ble ansatt. Lang erfaring som lastebil sjåfør og hyppig lift flytter, gjør at han vil løse jobben som klargjører enkelt. En trivelig kar som sammen med Ulrik tar seg av klargjøringen av vår stadig voksende maskinpark.

Kurth Larsen
Kurth Larsen Teknisk sjef tlf. 997 16 741 kurth@hoydeteknikk.no

Kurth kom til Høyde Teknikk i starten av 2011 og har 18 års erfaring som mekaniker. Kurth har ansvar for årskontroller og service. Da de fleste nordmenn er født med ski på beina er denne karen født med fastnøkkelen i hånda. Løser alle problemer som kommer hans vei!

Kjetil Lunde
Kjetil Lunde Mekaniker og Kontrollør tlf. 450 07 787 kjetil@hoydeteknikk.no

Kjetil har lang fartstid i Høyde Teknikk og har vært hos oss siden 1999. Kjetil har over 30 års erfaring som mekaniker og inngår i serviceteamet som alltid sørger for at våre maskiner er i topp stand. Alltid i godt humør og gjerne med et lite dikt på lur!

Stig Ingebretsen
Stig Ingebretsen Mekaniker og Kontrollør tlf. 954 95 405 stig@hoydeteknikk.no

Stig begynte hos oss 22/5-17 og har fått så gode anbefalinger fra de høyere herrer i Vennesla, at vi ikke hadde andre muligheter enn å ansette han.
En veldig hyggelig kar som vi tror våre kunder og Høyde Teknikk vil ha gleden av i mange år. Han skal jobbe som mekaniker og vil ha mye av tilsynet med det som skjer på vår avdeling på Hunsfos Næringspark.

Tomasz Wdowik
Tomasz Wdowik Mekaniker og Kontrollør tlf. 450 06 491 tomasz@hoydeteknikk.no

“Trailer Tomasz” ble ansatt 01 mars 2014. Han har nå fått så god kontroll på den stadig økende maskinparken at han kan reparere den også! En mer alt mulig mann skal du lete lenge etter! Jobber godt og er alltid smilende.

Ansatte Østlandet

Ingmar Hoel
Ingmar Hoel Prosjektkoordinator tlf. 906 75 544 ingmar@hoydeteknikk.no

Ingmar har lang fartstid innen kranbransjen. Han er en mann som kan faget og sikrer våre kunder riktig utstyr til alle slags jobber. Ingmar ble ansatt i september 2021 og er vårt nyeste tilskudd.

Terje Wehus
Terje Wehus Prosjektkoordinator tlf. 901 14 998 terje@hoydeteknikk.no

Terje - endelig en nyansettelse som ikke er fra Vennesla, men fra Øvrebø.
Terje jobber mye mot gutta på Østlandet, men har hele Norge som sin lekeplass.
En fantastisk dyktig og hyggelig medarbeider.

Jonny Oslund
Jonny Oslund Avdelingsleder tlf. 900 91 211 jonny@hoydeteknikk.no

Jonny Oslund er mannen du treffer på kontoret og alle andre plasser. Alltid tilgjengelig.
En mer jovial og pålitelig person skal du lete lenger etter, han gjør alt for at våre kunder skal være fornøyde.

Ansatte Vennesla

Salg / utleie

Kjetil Myrvold
Kjetil Myrvold Kundekonsulent tlf. 95751266 km@hoydeteknikk.no

Kjetil kommer fra byggebransjen og har jobbet hos Byggvell i en årrekke.
Vi er veldig fornøyde med å få Kjetil på laget!
Det er heller ingen bakdel at han kommer inn i firmaet med solid fotballkunnskap

Terje Kirkebø
Terje Kirkebø Utleiekoordinator tlf. 48299092 terje@utstyrsteknikk.no

Terje den 2. kom til oss i januar i 2023 og går all in for utleie av byggmaskiner!
Trenger du en rotasjonslaser eller minidumper er Terje mannen.
Også Terje kommer fra håndverksbygda Vennesla. Han har bakgrunn fra heismontørbransjen og er vant til at ting opp og ned.

Denne nettsiden bruker informasjonskapsler. Mer informasjon om hvordan vi bruker informasjonskapsler og hvordan du kan slette dem finner du her.